YAKITMATİK BAŞVURU

Yakıtmatik sayesinde Total istasyonlarında nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmadan, fiş veya fatura almaya gerek kalmadan yakıt alımı yapabilirsiniz. Yakıtmatik ile para ve zaman tasarrufunun yanı sıra kolayca filo – yakıt yönetimi konularında avantaj sağlarsınız.

BAŞVURU FORMU Danışmanlarımız sizi arasın...
Akaryakıt ve otogaz alımlarınızı büyükler arasında %100 yerli sermayeye sahip tek şirket olan Total'den yapın, hem ekonomimize sahip çıkın hem de ülkemize katkı sağlayın.
FİRMA ADI ŞEHİRLER ADINIZ SOYADINIZ E-POSTA ADRESİ TELEFON GÜVENLİK KODU
Çevreye, insana, geleceğe saygılı TOTAL olarak, uluslararası standartları taşıyan kaliteli ürünlerimizi, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaya hazır personelimizle, Türkiye’nin dört bir yanındaki istasyon ağımızda hizmetinize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Üstün kaliteli ürünlerimizi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile sizlere ulaştırmak TOTAL olarak birinci önceliğimizdir.

TOTAL YAKITMATİK
Şirketinizin yakıt harcamalarında size tam kontrol olanağı sunan akaryakıt ve filo yönetim sistemi “TOTAL YAKITMATİK”, şirket araçlarınızın akaryakıt ihtiyacını, Türkiye’nin dört bir yanındaki TOTAL istasyonlarında karşılamanızı sağlayan en çağdaş sistemdir.

TOTAL YAKITMATİK
Hem vakitte hem nakitte tasarruf demektir. İşletmenizin genel giderlerinde önemli bir paya sahip olan akaryakıt harcamaları hakkında bilgileriniz kesin, çözüm ortağınız TOTAL olursa; gider planlamalarınız gerçekçi, tasarruflarınız da büyük olur.

Çok uzun yıllar başarı ve uyum içinde çalışma dileği ile saygılarımızı sunarız.